Hakkımızda

HomeHakımızda

Emak Fan Endüstrisi A.Ş.

EMAK şirketi, 1968 yılında Makine Yüksek Mühendisi M.Selçuk GÜÇ ve ortağı tarafından kurulmuştur. EMAK şirketinin doğuşu ile birlikte Türkiye’de imalatı minimum düzeyde teşebbüs safhasındaki birçok makine, tesis ve ekipman Türkiye’de yüksek kalitede üretilmiş, ülkemize yüksek miktarda döviz tasarrufu sağlamıştır. EMAK kısa zaman içerisinde daha da büyüyerek ülkemize sayısız endüstri tesisleri kazandırmış ve firma olarak birçok başarıya imzasını atmıştır.

EMAK şirketi daima yenilikleri ve en üstün teknolojileri takip etmiştir. Yurt Polimex-Cekop (Polonya) , STAL Refrigeration AB (İsveç) BBC-YORK (Almanya), LINDE AG (Almanya) , Türkiye’den ENKA, GÜRİŞ, MESA, YÜKSEL, YAPI MERKEZİ, ABB, SIEMENS gibi ciddi firmalarla ortak büyük projelere imzalar atmış, bazılarının Türkiye temsilciliklerini veya bayiliklerini yapmıştır.

EMAK’ta 1988 yılında firma yönetimi yenilenmiş ve ülkemizin hedefleri doğrultusunda daha dinamik ve ihracata yönelik bir yapı kazanmıştır. Soğutma, Klima, Havalandırma, Taahhüt ve İmalat konularının yanında temsilcilikler, bayiliklerle firma hedeflerini ve çalışma aktivitelerini genişletmiştir. 

EMAK şirketi 1968’den bu yana deneyimi ile yurtiçi ve yurt dışında gerçekleştirdiği prestijli projeleri ile ihracat kapasitesini arttırmakta Endüstriyel Soğutma ve Havalandırma, Klima sektörlerinde öncü ve lojistik rol oynamakta, Gıda, İnşaat, Kimya, Tekstil, Gemi İnşaat Sanayileri ile Turizm sektörüne hizmet etmeye devam etmektedir.

Firma politikamız BS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemine uygun çalışmalar gerçekleştirerek, tam müşteri memnuniyetini sağlamak ve yurtdışında yaptığımız prestijli çalışmalarla ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir.

İrtibatta olalım

Emak Fan Endistürisi A.Ş.  BS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemine uygun çalışmalar gerçekleştirerek, tam müşteri memnuniyetini sağlamak ve yurtdışında yaptığımız prestijli çalışmalarla ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir.